Bez bundy, s poraněnou nohou. Muž ve Varech odešel z hotelu a nevrátil se - regiony.impuls.cz

Bez bundy, s poraněnou nohou. Muž ve Varech odešel z hotelu a nevrátil se

  12:48
Karlovarští policisté pátrají po sedmatřicetiletém muži, který v sobotu po poledni odešel z hotelu v centru Karlových Varů a nevrátil se. Podle manželky se navíc při odchodu poranil nohu a mohl by být schopen si ublížit.
ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: Jiří Meixner, iDNES.cz

Muž z hotelu odešel v sobotu krátce před třináctou hodinou. Svým příbuzným ani známým se od té doby neozval.

„Při odchodu si měl pohřešovaný poranit nohu, přičemž začal kulhat. Z vytěžení jeho manželky, která se v době jeho odchodu nacházela ve stejném pokoji, vyšlo najevo, že je muž schopen sebepoškození. Mobilní telefon u sebe nemá,“ sdělil policejní mluvčí Jan Bílek.

Jde o třetího muže, který se během víkendu ztratil. Policisté hledají také Pražana, který odjel do Krkonoš lyžovat a nevrátil se domů. Rovněž pátrají po muži z Holýšova, který šel doprovodit domů svého bratra a už se nevrátil.

Autor: