Dílo Jana Knapa. Pastel Antonína Střížka. Litografie Jiřího Suchého. Akryl na plátně malíře Jakuba Hubálka. Restaurované křesílko z počátku 20. století. Galerie výtvarného umění vystavuje Knapovy obrazy